Czy do akcji #otwieraMY mogą dołączyć właściciele dyskotek i klubów nocnych?

Nie da się ukryć, że właściciele dyskotek i klubów są najbardziej poszkodowani, ponieważ ich działalność została zawieszona na samym początku epidemii i do tej pory to się ani na chwilę nie zmieniło. Pomijając fakt, że sam zakaz prowadzenia takiej działalności jest nielegalny, to jednak można tę działalność ograniczyć. Czy da się z tego wybrnąć? Sprawdźmy!

Okazuje się, że wystarczy zamienić naszą działalność w Sportowy Klub Taneczny! Za przewodnik posłuży nam ustawa o sporcie. Takim klubem sportowym może być osoba prawna, czyli stowarzyszenie, fundacja oraz – słowo klucz, czyli spółka kapitałowa z podziałem na spółkę akcyjną i spółkę z o.o. Okazuje się, że w przypadku spółki z o.o. jest ciekawe rozwiązanie w postaci S24, czyli spółka zakładana przez internet. Równocześnie z otwarciem spółki S24 można założyć sportowy klub taneczny, a zajmie to nam mniej niż godzinę! 

Co jeszcze można zrobić i jak realizować sportowy klub taneczny? Zapraszamy do najnowszego filmu poświęconego temu tematowi.