Nasz kanał na Youtube uzyskał wyróżnienie „Creator on the Rise” jako kanał wartościowy i cieszący się uznaniem naszych widzów 🙂 Przez najbliższe 24 godziny YouTube będzie promować nasz kanał na stronie głównej https://www.youtube.com/feed/trending #prostooprawie #youtube #CreatorontheRise

YouTube: Każdego dnia w YouTube pojawiają się nowi twórcy i wykonawcy. Uważamy, że o niektórych z nich powinien dowiedzieć się cały świat. Chcemy w ten sposób podkreślić różnorodny i energiczny charakter YouTube oraz pomóc twórcom i wykonawcom znaleźć fanów.

YouTube wyróżnia nowych twórców i wykonawców na karcie Na czasie:

  • Wykonawca zyskujący popularność: prezentowane są nowe teledyski debiutujących artystów.
  • Twórca zyskujący popularność: wyróżnianie są nowe kanały w YouTube spoza branży muzycznej.
  • Twórca treści o grach zyskujący popularność: na komputerach i w aplikacji mobilnej prezentowani są nowi twórcy zajmujący się grami.

Wybrani twórcy i wykonawcy wyświetlają się na karcie Na czasie przez 24 godziny. W tym czasie otrzymują oni również niebieską plakietkę „Wykonawca zyskujący popularność” lub „Twórca zyskujący popularność”, która wyświetla się razem z nazwą kanału na karcie

Kryteria wyboru

Plakietki Twórca zyskujący popularność oraz Wykonawca zyskujący popularność wyróżniają nowych, obiecujących twórców i wykonawców w YouTube. Nie ma dodatkowego procesu aplikacji. W Stanach Zjednoczonych wszyscy rozwijający się wykonawcy oraz twórcy, którzy mają ponad 1000 subskrybentów, automatycznie kwalifikują się do otrzymania plakietki, niezależnie od lokalizacji. W przypadku innych krajów/regionów pod uwagę są brani tylko miejscowi twórcy i wykonawcy.

Przy wyborze uwzględniamy wiele czynników.Wśród nich znajdują się liczba wyświetleń, wzrost czasu oglądania oraz to, jak często filmy są przesyłane. Systemy i zespoły YouTube weryfikują wybory na podstawie tych danych.

https://support.google.com/youtube/answer/7197000